Metin Boyutu:

Yıllarca dinlemekten hiç bıkmadığımız ve her dinlemediğimizde tekrardan mest olduğumuz arabesk şarkıların başında gelen en önemli şarkılardan biri olan Doktor şarkısının, Ümit Yaşar yorumuna ait gitar akorları ve şarkı sözleri için yazımızın altındaki akorları ve şarkı sözlerini kullanabilirsiniz. Ümit Yaşar’ın daha nice seslendirdiği şarkıların gitar akorlarını arıyorsanız akor merkezimizde bulunan site içi arama formunu kullanabilir, ümit yaşar akorlar diye aratabilir ve dilediğiniz zaman orjinal tonda çıkardığımız akorları kendi arşivinize katabilirsiniz.

A
Çaresiz derdimin, sebebi belli)
Bb       A        )2
Dermanı yaramda arama Doktor )
Dm         Bb
Şifa bulmaz gönlüm,senin elinden)
A       Bb   A      )2
Boşuna benimle uğrasma doktor  )


NAKARAT
A        
Aşk yarasıdır bu,ilaç kapatmaz
Bb        A
Verdiğin teselli,beni avutmaz
Dm        Bb
Dermanı yardadır,sende bulunmaz)2
A       Bb   A      )2
Boşuna benimle uğraşma doktor )2
A      Bb
Dokunma,dokunma
Dm         Bb      A       
Benim gönül yarama dokunma doktor.

A
Bedenimde değil,Kalbimde derdim
Bb        A
Tek alışkanlığım bir zalim sevdim
Dm         Bb
Sen çekil yanımdan,sevdiğim gelsin
A       Bb   A
Boşuna benimle uğraşma doktor

Ümit Yaşar Gitar Akorları

Akor, Gitar Akorları, Akor Merkezi, Akorlar

Ümit yaşar’ın seslendirdiği en güzel şarkılardan biri olan Doktor şarkısını dinle. Sizde yukarıdaki gitar akorlarını ve şarkı sözlerini kullanarak Ümit yaşar yorumuna ait orjinal tondaki akorlar ile doktor şarkısını seslendirmek ve çalmak istiyorsanız, kesinlikle ümit yaşar yorumuyla bir şarkıyı bir kere dinlemenizi tavsiye etmekteyiz. Ümit yaşar’ın seslendirdiği doktor şarkısını dinlemek için aşağıdaki video playerı başlatabilir ve şarkıyı hızlı bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

 

“Ümit Yaşar Doktor Akor” için 3 cevap

 1. […] şarkıyı sizde gitar akorları ve şarkı sözlerini kullanarak seslendirmek istiyorsanız, bu http://www.akorlari.com/umit-yasar-doktor-akor/ linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Akor merkezi sitemizin arşivinde bir çok sanatçıya ait […]

 2. Mehmet BAŞYURT diyor ki:

  Off yine dertlendirdin be bizi reyiz. Helal olsun ağızına sağlık. Çaresiz derdimin sebebi belli dermanı yaramda arama doktor.

 3. Mustafa Akyurek diyor ki:

  Ağzına sağlık Ümit Yaşar abi ne güzelde söylemişsin Doktor şarkısını bu adam gibi söylemedikçe çalmayacağım bu şarkıyı 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir