Metin Boyutu:

Geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan amatör sanatçılarından biri olan İlyas Yalçıntaş’ın böyle bir olanağa sahip olduğunu bilmek gerçektende gurur verici bir olay. Ülkemizdeki ender sesler arasında yerini alacak olduğuna inandığımız İlyas Yalçıntaş’ın katıldığı yarışma programında seslendirdiği İncirler Olana kadar şarkısı ile kendine has yorumunun ve farkının olduğu ispatladı.

 

Enbe Orkestrası yepyeni video klibi ile uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Enbe Orkestrası şefi Behzat Gerçeker bu kez İlyas Yalçıntaş’a şans verdi ve çok güzel bir video klip ortaya çıktı. Bu şarkının yer aldığı ve DMC etiketi ile yayınlanacak albümün adını ise Behzat Gerçeker’in twitter üzerinden yapacağı bir duyuru ile belirlenecek.

 

İlyas Yalçıntaş’ın en kısa sürede hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz ve tüm desteğimizi bu değerli genç ve yakışıklı sanatçımıza veriyoruz. Ülkemize müzik anlamında çok fazla şey katacağını ve kendini bu alanda sürekli geliştireceğine inandığımız bu sanatçının diğer yayınlanacak bütün şarkılarını akor merkezi web sitemizde bulabilecek ve dilediğiniz zaman İlyas Yalçıntaş yorumuyla dinleyebileceksiniz.

 

Şimdi bu güzel ve anlamlı klibi izlemek için aşağıdaki video playerı başlatabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir